Офіційний представник Kepler Weber (Бразилія) в Україні

Зерносушарки

Зерносушарка на дровах: собівартість сушіння зерна дровами - 3 грн/тонно процент.

Зерносушарки виконують основну роботу при підготовці зернової продукції до періоду зберігання.

Особливо нині важливо мати цей вигляд агрегатів на альтернативних джерелах енергії, а саме - зерносушарка на соломі, трісці, біовідходах. Зерносушарка такого виду була відома в Україні до недавнього часу.
ТОВ "Зернові інноваційні технології" представляє новинку - шахтні зерносушарки бразильського виробника KEPLER WEBER, які оснащуються, як пальниками на природному газі, пропан-бутані, дизельному (пічному) паливі, так і теплогенераторами на дровах (лушпинні).
Теплогенераторы на твердом топливе, изготавливаются из огнеупорного кирпича, а внутренние металлоконструкции состоят их жаростойкого чугуна, что обусловливает их долговечность и надежность. Продумана конструкція теплогенератора на дровах (лушпинню), що складається з трьох камер і, відрізняється високою інертністю, дозволяє підтримувати постійну температуру в межах 40 - 110 °C. При необхідності зупинити процес сушки, теплогенератор зерносушарки переводиться з режиму горіння в режим жевріння, а надмірне тепло відводиться в димар.

Група компаній Kepler Weber (Бразилія) з 1976 р. займається виробництвом елеваторного устаткування для зберігання і перероблення зерна. Ці надійні апарати Kepler Weber ADS (Automatic Drying System) призначені для ефективного та безпечного сушіння усіх видів зернових, бобових, олійних культур, а також насінного матеріалу. Річний обсяг виробництва цих агрегатів складає більше ніж 600 шт.


Зерносушарка KEPLER WEBER оснащена системою рекуперації тепла. Виробником пропонуються два типи сушильних колон - традиційна, з трикутними коробами (зерносушарка з можливістю сушки зерна із засміченістю до 1 і жолобкова, з функцією самоочищення (зерносушарка з можливістю сушки зерна із засміченістю до 4 Зерносушарка має можливість безперервної роботи з охолодженням зерна і без охолодження.

Подивитися : ОПИС | ЗЕРНОСУШАРКА KEPLER WEBER:

 

Виробником пропонуються три варіанти моделей зерносушарок з різними видами зерносушильної шахти :

1. Зерносушарки з теплогенераторами на дровах (лушпинню). Тип шахти - жолобкова. Цей вид сушарок використовує до 70 об'єму шахти для виконання процесу сушки зерна.

 

Перейти на сторінку ЗЕРНОСУШАРКИ НА ДРОВАХ:

 

2. Зерносушарка з пальниками на природному газі, пропані, дизпаливі. Тип шахти - козиркова. Цей вид сушарок максимально використовує процес рекуперації тепла.

 

Перейти на сторінку ЗЕРНОСУШАРКИ НА ГАЗІ, ДИЗПАЛИВІ:

 

3. Зерносушарка для рису. Тип шахти - козиркова. Ці сушарки оснащені посиленим захистом від стирання абразивом.

 

 

Перейти на страницу ЗЕРНОСУШИЛКИ ДЛЯ РИСА:

 

 

Зерносушарки на газі, дизпаливі
Зерносушарки на альтернативних видах палива
Зерносушарки для рису
ТОВ «Зернові інноваційні технології» - офіційний представник Kepler Weber в Україні
instagram
facebook
telegram