Офіційний представник Kepler Weber (Бразилія) в Україні

Зерносховища

ТОВ «Зернові інноваційні технології» займається продажем, проєктуванням, виробництвом та установкою зерносховищ. Наш досвід дозволяє нам зрозуміти реальні потреби клієнтів і запропонувати рішення для кожного з них; тому нам приємно сказати, що після стількох проєктів, не існує двох однакових установок у світі.

Зерносховище (силос) - один з найбільш важливих елементів сучасного елеватора, що дозволяє тривалий час зберігати зерно, вентилювати або охолоджувати його, а при необхідності - провести фумігацію зерна. Циліндричні металеві силоси призначені для зберігання всіх видів зерна (пшениця, кукурудза, ячмінь, рис і т.д.), а також олійних культур (соняшник, ріпак, соя).


Циліндричні металеві силоси, виготовляються двох типів:

- з плоским днищем, які оснащені перфорованою підлогою і дозволяють за допомогою вентиляторів вентилювати зерно, а в період негативних температур, охолодити зерно, приспавши при цьому шкідників зерна. Для зручності вивантаження, зерносховища з плоским дном комплектуються обіговим зачисним шнеком, який обертаючись навколо власної осі, збирає залишки зерна, що залишилися після гравітаційного вивантаження через вивантажувальні отвори фундаменту силосу.


- з конусним днищем, яке в основному застосовується як оперативне, для накопичення і тимчасового зберігання вологого (перед сушінням) або сухого зерна (для перевантаження в основні зерносховища з плоским дном, або для накопичення перед відвантаженням).

Усі зерносховища оснащуються датчиками наповнення (рівня) і системою контролю температури.

Компанія «Зернові інноваційні технології» займається проєктуванням і будівництвом повнокомплектних елеваторів «під ключ» на базі обладнання фірми Kepler Weber (Бразилія).

Конструкційні характеристики зерносховищ, а також їх широкий типоряд об'ємом від 100 до 13 700 т, можуть задовольнити будь-якого вимогливого Замовника.

Повний спектр виготовленого транспортного обладнання (норії, транспортери, шнеки, самопливом та ін.) виробника, дозволяють легко компонувати й монтувати обладнання, скорочуючи терміни монтажу.

Технічні характеристики зерносховищ Kepler Weber:

KEPLER WEBER СИЛОСИ З ПЛОСКИМ ДНОМ.pdf

ТОВ «Зернові інноваційні технології» - офіційний представник Kepler Weber в Україні
instagram
facebook
telegram