Офіційний представник Kepler Weber (Бразилія) в Україні

Очищення зерна

Зерноочисні машини призначені для здійснення попереднього очищення та очищення зерна, що дозволяє відокремлювати грубі, середні та легкі домішки, і для сортування цільного зерна від пошкодженого. У верхній частині машини розміщується аспіраційна камера яка виконує перше очищення зерна - видаляючи легкі домішки, видуваючи повітрям, і потраплянням в циклони або рукавні фільтри.

Для ефективної роботи елеватора потрібне надійне зерноочисне обладнання. ТОВ «Зернові інноваційні технології» пропонує найкраще в надійному та ціновому сегменті обладнання, що зарекомендувало себе на багатьох вітчизняних та зарубіжних елеваторах.

Аспіраційна камера

Аспіраційна камера має високу ефективність., утворюючи зернову колону через який проходить повітряний потік, який виконує поділ легких домішок із зерна.

Просівальна камера

Сита в корпусі камери мають можливість швидко замінюватися на потрібний розмір. В даних зерноочищувачах містяться гумові кульки які призначенні для самоочищення сит. Просівальна коробка підтримується на чотири опорні точки плоскими смугами, які дозволяють їм надійний рух. Рух набір сит прямолінійний коливального типу, що дозволяє підтримувати велику ефективність при очищенні і калібровці зернового матеріалу. У комплект входить набір сит з датчиком перфорації візерунка. Сита плоскі і взаємозамінні для обробки різних видів зернових.

Циклон (опція)

Циклон очищає повітря від домішок, що виходять з зерноочисної машині, збираючи їх у мішок. Циклон масштабується відповідно до об’єму викиду з машини і завантаження системи.

Прим.: до моделі ML 120, є додатковий рукав з фільтром. Для сої й кукурудзи, може використовуватися фільтр з ручною очисткою. Для рису автоматичний очисний фільтр (імпульсний струмінь).

ТОВ «Зернові інноваційні технології» - офіційний представник Kepler Weber в Україні
instagram
facebook
telegram